یکصدوسومین شماره ستبران منتشر شد
اینجا هستیدSkip Navigation Links : صفحه نخست : اخبار : اخبار صنعت برق

[آر اس اس] [آرشیو]
در مسیر توسعه در مسیر توسعه
جلیل نواده‌اباذر، مدیر عامل شرکت پارس ساختار تبریز از شرکت‌های عضو سندیکای صنعت برق ایران در گفتگو با دنیای اقتصاد‌ از فعالیت‌های پارس ساختار می‌گوید.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۱/۰۲


عدم تناسب افزایش قیمت‌ها با پوشش‌های بخشنامه ارزی عدم تناسب افزایش قیمت‌ها با پوشش‌های بخشنامه ارزی
عضو سندیکای صنعت برق ایران از جمله راهکارهای رفع مشکلات پیش آمده ناشی از بخشنامه جبرانی ارز را اصلاح فرمول‌های محاسباتی در بخش ضرایب و نیز بهبود شاخص‌ها عنوان کرد چرا که افزایش چند برابری قیمت تمام شده تولیدات با آنچه که برای جبران در این بخشنامه لحاظ شده، همخوانی و هم‌پوشانی ندارد.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۱/۰۱


رسوب ۱۷۰۰‌میلیارد از مطالبات صنعت برق در سازمان هدفمندی رسوب ۱۷۰۰‌میلیارد از مطالبات صنعت برق در سازمان هدفمندی
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی توانیر با اشاره به برپایی جلسات کارشناسی با سازمان برنامه و بودجه و برپایی کارگاه حل مساله با همکاری شرکتهای برق منطقه ای و سندیکای صنعت برق، از ارایه پیشنهادات اثربخش در این زمینه خبر داد که بخشی از آن در بخشنامه جبران آثار ناشی از نرخ ارز اعمال شده و رایزنی برای تکمیل آن ادامه دارد.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۱/۰۱


عدم‌حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان مساوی است با بیکاری عدم‌حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان مساوی است با بیکاری
نشست هم‌اندیشی مجمع تشکل‌های دانش‌بنیان ایران با کمیته دانش‌بنیان سندیکای صنعت برق ایران با پیشنهاد ایجاد سازوکار حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان بزرگ به‌منظور حمایت از اشتغال‌زایی و اعطای وام‌های بلاعوض برای توسعه بخش تحقیق و توسعه شرکت‌ها و تشکل‌ها برگزار شد.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۱/۰۱


مسیر مه‌آلود یک صنعت مسیر مه‌آلود یک صنعت
در میزگرد دنیای اقتصاد سرفصل مهم‌ترین چالش‌های فعلی صنعت برق و راهکارهای تقویت بخش خصوصی با حضور علی بخشی، رئیس هیات‌مدیره، پیام باقری، نایب‌رئیس و سپهر برزی‌مهر، دبیر سندیکای صنعت برق ایران مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۱/۰۱


بررسی بخشنامه جبرانی ارز به استانداری تهران ارجاع شد بررسی بخشنامه جبرانی ارز به استانداری تهران ارجاع شد
عضو هیات مدیره سندیکا گفت: سندیکا با همکاری اتاق بازرگانی تهران بررسی بخشنامه جبرانی ارز و شاخص‌های قطعی سال 97 را از طریق شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان تهران، به استانداری تهران بعنوان رئیس شورای گفتگو رساند.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۳۰


توسعه برق عراق با تجهیزات ایرانی توسعه برق عراق با تجهیزات ایرانی
دبیر سندیکا گفت: اولویت‌دارترین بازار هدف صنعت برق، عراق است، در حال حاضر به عنوان صادرکنندگان تجهیزات و خدمات فنی مهندسی مهم‌ترین مشکل ما بانکی است.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۳۰


آغاز ثبت نام ششمین کنفرانس انرژی بادی ایران آغاز ثبت نام ششمین کنفرانس انرژی بادی ایران
ششمین کنفرانس انرژی بادی ایران، 9 اردیبهشت ماه 1398 توسط انجمن علمی انرژی بادی ایران در سالن همایش‌های پژوهشگاه نیرو برگزار می‌شود.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۳۰


قربانی سیاست‌های دولتی قربانی سیاست‌های دولتی
علیرضا کلاهی‌صمدی، رئیس کمیته سازندگان سیم و کابل سندیکای صنعت برق ایران در گفتگو با دنیای اقتصاد از دست‌اندازهای توسعه صنعت سیم و کابل گفته است.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۳۰


ترکه تثبیت قیمت‌ها بر تن صنعت برق ترکه تثبیت قیمت‌ها بر تن صنعت برق
جمشید بردبار، عضو هیات‌مدیره سندیکای صنعت برق ایران در گفتگو با روزنامه دنیای اقتصاد دست‌اندازهای جایگزینی و تعویض کنتورهای قدیمی و فرسوده با کنتورهای هوشمند در کشور را مورد بررسی قرار داده است.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۲۹


فراخوان گردهمایی فصلی کمیته ملی انرژی جمهوری اسلامی ایران فراخوان گردهمایی فصلی کمیته ملی انرژی جمهوری اسلامی ایران
گردهمایی فصلی با عنوان "تامین مالی صنعت انرژی در شرایط تحریم" توسط كميته ملي انرژي جمهوري اسلامي ايران با همکاری پژوهشگاه نیرو و دانشگاه امام جعفر صادق (ع) روز سه‌شنبه، 9 بهمن سال جاري از ساعت 14 لغایت 17 در سالن رودکی پژوهشگاه نیرو برگزار خواهد شد.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۲۶


فراخوان شناسایی شرکت‌های فعال در بازار عراق فراخوان شناسایی شرکت‌های فعال در بازار عراق
سندیکای صنعت برق ایران از شرکت‌های عضو درخواست کرد به منظور زمينه‌سازى گسترش حضور اعضاء در بازار پر اهميت عراق،سوابق همکاری خود در این کشور را به سندیکا اعلام کنند.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۲۶


درخواست برای تسویه تعهدات ارزی بنگاه‌ها به نرخ رسمی درخواست برای تسویه تعهدات ارزی بنگاه‌ها به نرخ رسمی
رئیس اتاق تهران طی نامه‌ای به رئیس‌کل بانک مرکزی خواست در موضوع تسویه اعتبارات یوزانس سنوات قبل با نرخ «نیما» بازنگری شود.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۲۵


قیمت عرضه نبشی در بازار طی هفته‌ گذشته قیمت عرضه نبشی در بازار طی هفته‌ گذشته
قیمت محصول 10×100×100 L تولیدی کارخانه فولاد ناب تبریز با احتساب مالیات ارزش افزوده در طول هفته گذشته را در این گزارش مشاهده کنید.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۲۳


شرکت‌های عضو سندیکا نیازهای وارداتی خود در سال 98 را اعلام کنند شرکت‌های عضو سندیکا نیازهای وارداتی خود در سال 98 را اعلام کنند
سندیکای صنعت برق ایران تصمیم دارد با دریافت اطلاعات از شرکت‌های عضو، نیاز به واردات صنعت برق در سال 98 را اعم از مواد اولیه و نیز تجهیزاتی که مشابه ساخت داخل ندارند، شناسایی و به دستگاه‌های اجرایی منعکس کند.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۲۳


به روزرسانی سامانه توانمندی‌های ساخت داخل صنعت برق با همکاری وزارت صمت و سندیکا به روزرسانی سامانه توانمندی‌های ساخت داخل صنعت برق با همکاری وزارت صمت و سندیکا
در جلسه هیات مدیره سندیکا مقرر شد سامانه توانمندی‌های ساخت داخل توسط وزارت صمت و درخواست این وزارتخانه از سندیکا برای تکمیل اطلاعات سازندگان صنعت برق در این سامانه بررسی و اقدامات لازم در این خصوص از طریق کمیته حمایت از ساخت داخل صورت پذیرد.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۲۳


نامزدهای انتخابات پارلمان بخش خصوصی پایتخت ثبت‌نام را به روزهای آخر موکول نکنند نامزدهای انتخابات پارلمان بخش خصوصی پایتخت ثبت‌نام را به روزهای آخر موکول نکنند
ابراهیم بهادرانی با بیان این که فرآیند ثبت‌نام در اتاق تهران به سهولت در حال انجام است از نامزدهای انتخابات پارلمان بخش خصوصی پایتخت خواست که برای اجتناب از هرگونه مشکلی زودتر کار ثبت‌نام خود را انجام دهند.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۲۲


شرکت سرو نیرو توس عهده‌دار اجرای پروژه تره‌خیل کابل شد شرکت سرو نیرو توس عهده‌دار اجرای پروژه تره‌خیل کابل شد
شرکت سرو نیرو توس یکی از شرکت‌های عضو سندیکای صنعت برق ایران است که سابقه‌ای طولانی در صنعت برق کشور دارد و تاکنون پروژه‌های فراوانی در زمینه‌های نیروگاه، پست‌های فشار قوی، خطوط انتقال و انرژی‌های نو در سطح کشور انجام داده است.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۲۲


هم‌اندیشی مدیران و نمایندگان روابط عمومی شرکت‌های عضو سندیکا هم‌اندیشی مدیران و نمایندگان روابط عمومی شرکت‌های عضو سندیکا
جلسه هم‌اندیشی مدیران و نمایندگان روابط عمومی شرکت‌های عضو سندیکای صنعت برق ایران که با هدف تثبیت و تقویت ارتباط این تشکل با شرکت‌های عضو ترتیب داده شده بود، 17 دی ماه با حضور نمایندگان شرکت‌های عضو در محل سندیکا برگزار شد.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۱۸


انتشار گزارش بودجه‌ای سندیکا توسط مرکز پژوهش‌های مجلس؛ بودجه صنعت برق زیر ذره‌بین سندیکا انتشار گزارش بودجه‌ای سندیکا توسط مرکز پژوهش‌های مجلس؛ بودجه صنعت برق زیر ذره‌بین سندیکا
انتشار گزارش بودجه‌ای سندیکا توسط مرکز پژوهش‌های مجلس؛ بودجه صنعت برق زیر ذره‌بین سندیکا
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ 
 
عضویت در سایت |  رمز عبور را فراموش کرده ام


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.