یکصدوسومین شماره ستبران منتشر شد
اینجا هستیدSkip Navigation Links : صفحه نخست : اخبار : اخبار صنعت برق

[آر اس اس] [آرشیو]
انعکاس چالش‌ها و راهکارهای رونق تولید در سال 98 در بخش برق به نهادهای ذیربط انعکاس چالش‌ها و راهکارهای رونق تولید در سال 98 در بخش برق به نهادهای ذیربط
گزارش سندیکا و مرکز پژوهش‌های مجلس درباره چالش‌ها و راهکارهای رونق تولید در سال 1398 در بخش برق به نهادهای ذیربط ارسال شد.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۲۶


تبعات بخشنامه بانک مرکزی در زمینه تمدید ضمانت‌نامه‌های بانکی تبعات بخشنامه بانک مرکزی در زمینه تمدید ضمانت‌نامه‌های بانکی
عباس جبالبارزی، مدیرعامل شرکت جبال الکتریک کویر (از شرکت‌های عضو سندیکا) و نایب رئیس کمیسیون صنایع اتاق ایران طی یادداشتی تبعات بخشنامه بانک مرکزی در زمینه تمدید ضمانت‌نامه‌های بانکی را تشریح کرده است.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۲۶


اساسنامه جدید سندیکای صنعت برق ایران تصویب شد اساسنامه جدید سندیکای صنعت برق ایران تصویب شد
اساسنامه جدید سندیکای صنعت برق ایران تصویب شد
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۲۶


صادرات صنعت برق؛ مغفول و پرچالش صادرات صنعت برق؛ مغفول و پرچالش
سپهر برزی‌مهر؛ دبیر سندیکای صنعت برق ایران طی یادداشتی که در ماهنامه دنیای انرژی منتشر شده است، به بررسی موضوع صادرات غیرنفتی پرداخته است.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۱۳


ابلاغ دستورالعمل جدید تامین مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط ابلاغ دستورالعمل جدید تامین مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط
بانک مرکزی در بخشنامه ای به شبکه بانکی، دستورالعمل تامین مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط سال ١٣٩٨ را ابلاغ کرد.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۱۳


ایران به هاب تعمیرات ترانسفورماتورها در خاورمیانه تبدیل شده است ایران به هاب تعمیرات ترانسفورماتورها در خاورمیانه تبدیل شده است
عضو سندیکای صنعت برق با اشاره به اینکه ایران قدرت اول ساخت و بازسازی ترانسفورماتورهای قدرت و توزیع برق در منطقه را داراست، گفت: بزرگترین نقطه ضعف تعمیرات ترانس نداشتن تجربه کافی در زمینه بازاریابی بین‌المللی و مشکلات گمرکی و بانکی است.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۱۱


پیگیری مستمر مشکلات بیمه‌ای اعضا در دستور کار هیات مدیره پیگیری مستمر مشکلات بیمه‌ای اعضا در دستور کار هیات مدیره
پنجاه و پنجمین جلسه دوره هفتم هیات‌مدیره سندیکای صنعت برق ایران، بیست و هفتم مرداد سال جاری در محل سندیکا برگزار شد. در ابتدای جلسه گزارشی از اهم اقدامات انجام شده در طول هفته اخیر و پیگیری‌های صورت گرفته در خصوص مصوبات جلسه قبل هیات مدیره توسط دبیر سندیکا ارائه شد.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۱۰


سطح کنترلی صورت‌های مالی و ماهیّت اظهارنظرهای حسابرس در ارزیابی کیفی مناقصات سطح کنترلی صورت‌های مالی و ماهیّت اظهارنظرهای حسابرس در ارزیابی کیفی مناقصات
حمید حسین‌زاده، مشاور حقوقی و نایب رئیس هیأت‌مدیرۀ موسّسات بین‌المللی سنگ‌بنای حقوق احداث و بازرگانی به همراه دو نفر دیگر در مقاله‌ای به بررسی سطح کنترلی صورت‌های مالی و ماهیّت اظهارنظرهای حسابرس در ارزیابی کیفی مناقصات پرداختند.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۰۶


رویای نیمه‌تمام در صنعت برق رویای نیمه‌تمام در صنعت برق
در سال‌های اخیر استفاده از مفهوم هاب انرژی به‌عنوان یک راه مناسب برای استفاده از سیستم‌های انرژی چندحاملی رواج پیدا کرده است. این سازوکار درحالی در برخی از مناطق دنیا مورد استقبال قرار گرفته که با توجه به پتانسیل‌های ایران در صنعت برق همواره این سوال مطرح است که آیا ایران می‌تواند به هاب انرژی منطقه تبدیل شود؟
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۰۵


قیمت عرضه نبشی در بازار قیمت عرضه نبشی در بازار
قیمت محصول 10×100×100 L تولیدی کارخانه فولاد ناب تبریز با احتساب مالیات ارزش افزوده در طول ماه گذشته را در این گزارش مشاهده کنید.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۰۴


تصمیم کارگروه ملی ریاست‌جمهوری در خصوص رفع ابهام برخی بانک‌ها تصمیم کارگروه ملی ریاست‌جمهوری در خصوص رفع ابهام برخی بانک‌ها
کارگروه ملی ریاست‌جمهوری در خصوص رفع ابهام برخی بانک‌ها تصمیم‌گیری کرد.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۰۴


توافق ایران و افغانستان برای گسترش همکاری در صنعت برق توافق ایران و افغانستان برای گسترش همکاری در صنعت برق
نایب رئیس سندیکای صنعت برق ایران با اشاره به سفر دو روزه هیاتی از مقامات وزارت نیروی ایران به افغانستان، گفت: این سفر به دنبال توافق‌های صورت گرفته در سفر آقای دکتر اردکانیان، وزیر نیرو و رئیس کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و افغانستان به کابل برنامه‌ریزی شد.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۰۴


علی بخشی، رئیس هیات مدیره سندیکای صنعت برق ایران در گفتگو با رادیو اقتصاد: بازار افغانستان فرصتی مناسب برای صادرات صنعت برق ایران علی بخشی، رئیس هیات مدیره سندیکای صنعت برق ایران در گفتگو با رادیو اقتصاد: بازار افغانستان فرصتی مناسب برای صادرات صنعت برق ایران
رئيس هيات مديره سنديکاي صنعت برق ايران گفت: همسايگان به خصوص افغانستان ظرفيت قابل توجهي نياز برقي هم به لحاظ خريداري برق و هم از نظر اجراي پروژه هاي صنعت برق دارند.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۵/۲۸


بخش خصوصی از فرصت اشتغال در صنعت برق افغانستان استفاده کند بخش خصوصی از فرصت اشتغال در صنعت برق افغانستان استفاده کند
نایب رئیس سندیکای صنعت برق ایران گفت: امکان حضور بخش خصوصی ایران در پروژه‌های برقی افغانستان، فضای مثبت کسب و کار و اشتغال برای فعالان این صنعت ایجاد کرده است.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۵/۲۷


عضو هیات مدیره سندیکا، رییس کمیسیون انرژی اتاق ایران شد عضو هیات مدیره سندیکا، رییس کمیسیون انرژی اتاق ایران شد
انتخابات هیات رییسه کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران امروز، بیست و ششم مرداد ماه برگزار شد.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۵/۲۶


قرارداد تیپ، اولین دستور کار کارگروه ساخت داخل قرارداد تیپ، اولین دستور کار کارگروه ساخت داخل
اولین جلسه کارگروه مشترک سندیکا و ساتکاب با موضوع حمایت از ساخت داخل، بیست و دوم مرداد ماه سال جاری در محل شرکت ساتکاب برگزار شد.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۵/۲۶


اتاق بازرگانی تهران برترین اتاق تشکل‌گرای کشور اتاق بازرگانی تهران برترین اتاق تشکل‌گرای کشور
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن ‌و ‌کشاورزی تهران در دومین «همایش ملی تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه» جایزه برتر اتاق‌های پیشرو در حوزه تشکل‌گرایی را به دست آورد.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۵/۲۳


وندورلیست توانیر به روز می شود وندورلیست توانیر به روز می شود
شرکت توانیر طی نامه ای به شرکت های سازنده یراق آلات توزیع، اعلام کرد که جهت تمدید اعتبار وندور لیست شرکت توانیر مدارک مورد نیاز را به این شرکت ارسال نمایند. بر این اساس ورود شرکت های جدید و باقی ماندن سایر شرکت های متقاضی در وندور منوط به ارزیابی و تشخیص صلاحیت مجدد از سوی سندیکای صنعت برق ایران است.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۵/۲۳


پیشنهاد بخش خصوصی برای بیت کوین پیشنهاد بخش خصوصی برای بیت کوین
پیام باقری، نایب‌رئیس سندیکای صنعت برق ایران در گزارشی تحلیلی، استخراج بیت‌کوین و سازوکارهای آن را زیر ذره‌بین قرار داده است. به اعتقاد او، شرایط باید به‌گونه‌ای فراهم شود که جذابیت لازم به منظور جلب سرمایه‌گذاران ایجاد شود و اتفاقا با کاهش قیمت تعرفه برق در کم باری فصل زمستان که عملا بلامصرف می‌ماند، اشتیاق درآمدزایی از این محل را افزایش داد تا این ظرفیت معطل، به درآمد و اشتغال تبدیل شود.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۵/۲۲


ارائه تسهيلات مالی به شركت‌های دانش‌بنيان دارای محصول نوآورانه در حوزه صنعت برق ارائه تسهيلات مالی به شركت‌های دانش‌بنيان دارای محصول نوآورانه در حوزه صنعت برق
پژوهشگاه نیرو با راه‌اندازی مرکز رشد صنعت برق در مجموعه خود و ایجاد صندوق شکوفایی نوآوری در صنعت برق گام مهمی در راستای اهداف توسعه کلان کشور برداشته است.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ 
 
عضویت در سایت |  رمز عبور را فراموش کرده ام


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.