یکصدوسومین شماره ستبران منتشر شد
اینجا هستیدSkip Navigation Links

[آر اس اس] [آرشیو]
جمع‌آوری اطلاعات درخصوص مشکلات تمدید گواهی‌نامه صلاحیت پیمانکاران جمع‌آوری اطلاعات درخصوص مشکلات تمدید گواهی‌نامه صلاحیت پیمانکاران
سندیکای صنعت برق ایران طی نامه‌ای از مدیران عامل شرکت‌های عضو درخواست کرد مشکلات خود را درباره تمدید گواهی‌نامه صلاحیت پیمانکاران به سندیکا ارسال کنند.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۲۴


مناقصات طرح‌های صنعت برق کشور عراق اعلام شد مناقصات طرح‌های صنعت برق کشور عراق اعلام شد
وزارت برق عراق مناقصات طرح‌های صنعت برق آن کشور را در وبگاه رسمی خود اعلام کرده است.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۲۴


استعلام و تکمیل اطلاعات آخرین وضعیت قراردادهای متوقف استعلام و تکمیل اطلاعات آخرین وضعیت قراردادهای متوقف
سندیکای صنعت برق ایران طی نامه‌ای از مدیران عامل شرکت‌های عضو درخواست کرد در تکمیل اطلاعات آخرین وضعیت قراردادهای متوقف شرکت کنند.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۲۳


پیش‌نویس اساسنامه جدید سندیکای صنعت برق ایران  پیش‌نویس اساسنامه جدید سندیکای صنعت برق ایران
مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی فوق العاده سندیکا روز دوشنبه مورخ 98/06/25 در محل اتاق بازرگانی ایران برگزار می‌شود.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۱۷


گزارش عملکرد و صورت‌های مالی سال 97 و گزارش بازرس گزارش عملکرد و صورت‌های مالی سال 97 و گزارش بازرس
گزارش عملکرد سندیکای صنعت برق ایران در سال 97 جهت ارائه به مجمع عمومی عادی سالیانه 98 تهیه شده است.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۱۷


فراخوان جشنواره دستاوردهای پژوهشی، فناوری و دارایی‌های فکری بانوان فراخوان جشنواره دستاوردهای پژوهشی، فناوری و دارایی‌های فکری بانوان
جشنواره تخصصی دستاورد‌های پژوهشی، فناوری و دارایی‌های فکری بانوان و معرفی بانوان نوآور، مخترع، مبتکر و کارآفرین در حوزه آب، برق و انرژی با همکاری پژوهشگاه نیرو در هفته پژوهش سال جاری در سطح ملی برگزار می‌شود.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۱۷


فهرست‌بهای واحد توزیع صنعت برق ابلاغ شد+ متن بخشنامه فهرست‌بهای واحد توزیع صنعت برق ابلاغ شد+ متن بخشنامه
محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور بخشنامه فهرست بهای واحد پایه رشته توزیع نیروی الکتریکی را که مبانی آن به تصویب شورای عالی فنی رسیده است، برای اجرا به دستگاه‌های اجرایی، مهندسان مشاور و پیمانکاران ابلاغ کرد.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۱۶


شرایط اسپانسری شرکت‌های عضو در مجمع عمومی سندیکا شرایط اسپانسری شرکت‌های عضو در مجمع عمومی سندیکا
سندیکای صنعت برق ایران در نامه‌ای به مدیران‌ عامل شرکت‌های عضو سندیکا، شرایط و امکانات تعبیه شده برای اسپانسری مجمع عمومی را اعلام کرد.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۱۳


دعوت به شرکت در پنجمین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی دعوت به شرکت در پنجمین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی
پنجمین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی با هدف معرفی و نمایش فعالیت‌ها و دستاوردهای بخش‌های مختلف صنعتی و فناوری کشور، با شعار حمایت از تولید ملی، 15 لغایت 17 مهرماه سال جاری در تهران و برخی از مراکز استان‌ها برگزار خواهد شد.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۱۳


دعوت سندیکا از شرکت‌های عضو برای حضور در مجمع عمومی عادی و فوق‌العاده دعوت سندیکا از شرکت‌های عضو برای حضور در مجمع عمومی عادی و فوق‌العاده
دعوت سندیکا از شرکت‌های عضو برای حضور در مجمع عمومی عادی و فوق‌العاده
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۱۱


تخفیف ویژه اعضای سندیکا برای حضور در چهاردهمین نمایشگاه صنعت برق فارس و مشهد تخفیف ویژه اعضای سندیکا برای حضور در چهاردهمین نمایشگاه صنعت برق فارس و مشهد
چهاردهمین نمایشگاه صنعت برق استان فارس طی روزهای 26 لغایت 29 شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان فارس و چهاردهمین نمایشگاه صنعت برق مشهد طی روزهای 3 لغایت 6 مهرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد برگزار خواهد شد.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۱۰


دوره آموزشی کاربرد مخابرات در صنعت برق دوره آموزشی کاربرد مخابرات در صنعت برق
دوره آموزشی کاربرد مخابرات در صنعت برق
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۱۰


جمع آوری نیازهای وارداتی بنگاه‌های اقتصادی و تولیدی جمع آوری نیازهای وارداتی بنگاه‌های اقتصادی و تولیدی
سندیکای صنعت برق ایران در نظر دارد با مشارکت اتاق بازرگانی نسبت به شناسایی و جمع‌آوری دقیق نیازهای وارداتی و ظرفیت‌های داخلی تولیدکنندگان جهت تامین مواد اولیه بنگاه‌های اقتصادی اقدام کند.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۰۹


فراخوان درج آگهی در نشریه شماره 119 ستبران (ویژه توزیع در مجمع عمومی سندیکا، نمایشگاه برق مشهد و نمایشگاه برق استان فارس) فراخوان درج آگهی در نشریه شماره 119 ستبران (ویژه توزیع در مجمع عمومی سندیکا، نمایشگاه برق مشهد و نمایشگاه برق استان فارس)
از شرکت‌های متقاضی دعوت می شود برای درج آگهی و یا رپرتاژ در نشریه مذکور، ضمن تکمیل فرم رزرو مربوطه و هماهنگی با روابط عمومی سندیکا خانم باقرپور (داخلی113)، صفحه مورد نظر خود را رزرو کنند.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۰۵


انعکاس مشکلات عدم اجرای بخشنامه 14/5 با مجموعه شرکت‌های برق منطقه‌ای انعکاس مشکلات عدم اجرای بخشنامه 14/5 با مجموعه شرکت‌های برق منطقه‌ای
سندیکای صنعت برق ایران طی نامه‌ای از مدیران عامل شرکت‌های عضو درخواست کرد تا تاریخ 6 شهریور، مشکلات مربوط به عدم اجرای بخشنامه 14/5 با مجموعه شرکت‌های برق منطقه‌ای را به سندیکا اعلام کنند.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۰۴


تمدید مهلت ارسال تاییدیه‌های مربوط به تجدید ارزیابی دارایی‌ها تمدید مهلت ارسال تاییدیه‌های مربوط به تجدید ارزیابی دارایی‌ها
هیات وزیران به پیشنهاد اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران تصویب کرد
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۰۴


مقطوع‌سازی فرآیند مالیاتی مقطوع‌سازی فرآیند مالیاتی
کارگروه مالیاتی سندیکا پیشنهاد اصلاح قوانین جهت مقطوع‌سازی محاسبات مالیات رشته‌های مختلف صنعت برق را به مراجع مربوطه ارائه و در حال پیگیری این موضوع جهت درج در قوانین مالیاتی است.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۰۴


فراخوان سمینار تفکر استراتژیک در شرایط پیش‌بینی‌ناپذیر ویژه مدیران (رایگان) فراخوان سمینار تفکر استراتژیک در شرایط پیش‌بینی‌ناپذیر ویژه مدیران (رایگان)
فراخوان سمینار تفکر استراتژیک در شرایط پیش‌بینی‌ناپذیر ویژه مدیران (رایگان)
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۰۲


درخواست همکاری برای تکمیل پرسشنامه رساله دکتری و دعوت به حضور در پانل تخصصی درخواست همکاری برای تکمیل پرسشنامه رساله دکتری و دعوت به حضور در پانل تخصصی
درخواست همکاری برای تکمیل پرسشنامه رساله دکتری و دعوت به حضور در پانل تخصصی
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۵/۱۶


فراخوان حضور در سومین  نمايشگاه بين‌المللی تخصصی برق و انرژی عمان فراخوان حضور در سومین نمايشگاه بين‌المللی تخصصی برق و انرژی عمان
سومین نمايشگاه بين‌المللی تخصصی برق و انرژی عمان همزمان با نهمین نمايشگاه ساختمان و زيرساخت و حمل و نقل عمان روزهای 15 الی 17 مهرماه سالجاری در مركز دائمی نمايشگاه‌های بين‌المللی مسقط در عمان برگزار خواهد شد.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ 
 
عضویت در سایت |  رمز عبور را فراموش کرده ام


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.