قیمت عرضه نبشی در بازار طی هفته گذشته قیمت عرضه نبشی در بازار طی هفته گذشته
قیمت محصول 10×100×100 L تولیدی کارخانه فولاد ناب تبریز با احتساب مالیات ارزش افزوده در طول هفته گذشته را در این گزارش مشاهده کنید.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۰۵/۲۷

فاز اول پست 400 کیلوولت زکریای مشهد وارد مدار شد فاز اول پست 400 کیلوولت زکریای مشهد وارد مدار شد
با یک رکورد کم سابقه فاز اول پست 400 کیلوولت زکریای مشهد با پیمانکاری شرکت خدمات مهندسی آفرینه طوس در مدت زمان کوتاه برقدار و به مرحله بهره برداری رسید.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۰۵/۲۷

پیشنهاد دانایی‌فر برای حضور نماینده سندیکا در ستاد ویژه اقتصادی ایران، عراق و سوریه پیشنهاد دانایی‌فر برای حضور نماینده سندیکا در ستاد ویژه اقتصادی ایران، عراق و سوریه
جلسه کمیته توسعه صادرات سندیکای صنعت برق ایران با دانایی‌فر، رئیس ستاد ویژه اقتصادی ایران، عراق و سوریه، پانزدهم مرداد سال جاری در محل سندیکا برگزار شد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۰۵/۲۷

شش راهکار برای عبور از چالش‌های ارزی سازندگان و پیمانکاران صنعت برق شش راهکار برای عبور از چالش‌های ارزی سازندگان و پیمانکاران صنعت برق
سندیکای صنعت برق ایران طی نامه‌ای از مهندس خوانساری، رئیس اتاق بازرگانی تهران درخواست کرد که به مشکلات سازندگان و پیمانکاران در تامین مواد اولیه و ارز مورد نیاز رسیدگی کند.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۰۵/۲۴

تدوین پیش‌نویس دستورالعمل تنظیم بازار فلزات رنگی در سندیکا/پیش‌نویس دستورالعمل به وزارت صمت ارائه شد تدوین پیش‌نویس دستورالعمل تنظیم بازار فلزات رنگی در سندیکا/پیش‌نویس دستورالعمل به وزارت صمت ارائه شد
سندیکای صنعت برق ایران طی نامه‌ای به تعدادی از مسئولان در اتاق بازرگانی و وزارت صنعت، معدن و تجارت خواستار صدور دستورالعمل تنظیم بازار فلزات رنگی از جمله مس و آلومینیوم شد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۰۵/۲۴

رئیس هیات مدیره سندیکا، عضو هیات رئیسه سیگره ایران شد رئیس هیات مدیره سندیکا، عضو هیات رئیسه سیگره ایران شد
همایون حائری، معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی طی حکمی علی بخشی، رئیس هیات مدیره سندیکای صنعت برق ایران را به عنوان عضو هیات رئیسه سیگره ایران منصوب کرد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۰۵/۲۳

مواد اولیه تولید از پرداخت مابه‌التفاوت نرخ ارز مستثنی شود مواد اولیه تولید از پرداخت مابه‌التفاوت نرخ ارز مستثنی شود
رئیس اتاق ایران با ارسال نامه‌های جداگانه به معاون اول و معاون اقتصادی رئیس‌جمهور، ضمن تشریح تبعات بند 5 تصویب‌نامه هیات وزیران مبنی اخذ مابه‌التفاوت قیمت ارز از کالاهای ثبت سفارش شده با ارز دولتی، درخواست کرد کالاهای مواد اولیه تولیدی و واحدهای تجاری دارای قرارداد معتبر با واحدهای تولیدی از این مصوبه مستثنی شوند.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۰۵/۲۳

شافعی: ضرورت زمینه‌‌سازی برای ورود تشکل‌ها به حیطه قانونگذاری شافعی: ضرورت زمینه‌‌سازی برای ورود تشکل‌ها به حیطه قانونگذاری
نخستین همایش ملی تشکل‌های اقتصادی ایران در محل اتاق بازرگانی ایران برگزار و در آن از فعالان و پیشکسوتان تشکل‌های اقتصادی تقدیر شد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۰۵/۲۳

باقری: سود سرشار خام فروشی بلای جان تولید داخل شده است باقری: سود سرشار خام فروشی بلای جان تولید داخل شده است
درحالی که تولیدکنندگان داخلی نگران از تامین مواد اولیه مورد نیازشان از میان مواد اولیه ایرانی هستند، اغلب صنایع بالادستی از جمله تولید کنندگان فولاد و پتروشیمی‌ها در محیطی کاملا ایمن بدون توجه به منافع ملی درحال صادرات مواد خام خود هستند.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۰۵/۲۳

درخواست سندیکا از معاون اول رییس جمهور؛ بند 5 بسته ارزی را لغو کنید درخواست سندیکا از معاون اول رییس جمهور؛ بند 5 بسته ارزی را لغو کنید
سندیکای صنعت برق ایران طی نامه ای به دکتر اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور و رییس ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي، خواستار لغو بند 5 تصویب‌نامه هیأت وزیران در خصوص مدیریت بازار ارز شد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۰۵/۲۲


 
 
عضویت در سایت |  رمز عبور را فراموش کرده ام


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.