اعلام آمادگی ماهنامه تخصصی گستره انرژی برای همکاری با شرکت‌های عضو سندیکا اعلام آمادگی ماهنامه تخصصی گستره انرژی برای همکاری با شرکت‌های عضو سندیکا
ماهنامه تخصصی گستره انرژی به منظور توسعه کسب و کار با فراهم کردن شرایط همکاری و ایجاد بانک اطلاعات نشریه (بازار انرژی) به دنبال همکاری و مشارکت با سندیکای صنعت برق ایران است و تسهیلاتی برای این همکاری در نظر گرفته است.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۱/۳۱

تفویض اختیار تقسیط بدهی‌های مالیاتی به مدیران کل امور مالیاتی استان‌ها تفویض اختیار تقسیط بدهی‌های مالیاتی به مدیران کل امور مالیاتی استان‌ها
سندیکای صنعت برق ایران در نامه‌ای به مدیران عامل شرکت‌های عضو از تفویض اختیار تقسیط بدهی‌های مالیاتی و بخشودگی جرایم به مدیران کل امور مالیاتی استان‌ها خبر داد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۱/۳۱

مجمع عمومی کمیته مهندسی مشاور سندیکا برگزار شد/ انتخاب اعضای هیأت رئیسه مجمع عمومی کمیته مهندسی مشاور سندیکا برگزار شد/ انتخاب اعضای هیأت رئیسه
جلسه مجمع عمومی و انتخابات دوره جدید هیأت رئیسه کمیته مهندسی مشاور سندیکای صنعت برق ایران، بیست و ششم فروردین سال جاری با حضور نمایندگان شرکت‌های عضو کمیته و در محل سندیکا برگزار شد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۱/۲۸

طرح و بررسی رتبه‌بندی شرکت‌های DCS کنترل و حفاظت طرح و بررسی رتبه‌بندی شرکت‌های DCS کنترل و حفاظت
جلسه هیات رئیسه کمیته تخصصی اتوماسیون و مخابرات سندیکای صنعت برق ایران، بیست و هفتم فروردین سال جاری در محل سندیکا برگزار شد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۱/۲۸

استعلام مطالبات اعضا از شرکت‌های تابعه وزارت نیرو استعلام مطالبات اعضا از شرکت‌های تابعه وزارت نیرو
سندیکای صنعت برق ایران طی نامه‌ای از مدیران عامل شرکت‌های عضو درخواست کرد میزان مطالبات خود را به سندیکا اعلام کنند.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۱/۲۷

تسهیلات ویژه اعضا برای حضور در اولین کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر و تولیدپراکنده ایران تسهیلات ویژه اعضا برای حضور در اولین کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر و تولیدپراکنده ایران
هفتمین کنفرانس ملی و اولین کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر و تولیدپراکنده ایران با حضور پژوهشگران و شرکت‌های خارجی در تاریخ 21 الی 23خرداد ماه در دانشکده مهندسی مکانیک و انرژی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶

قیمت عرضه نبشی در بازار قیمت عرضه نبشی در بازار
قیمت محصول 10×100×100 L تولیدی کارخانه فولاد ناب تبریز با احتساب مالیات ارزش افزوده در طول هفته گذشته را در این گزارش مشاهده کنید.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۱/۲۵

جزئیات پلکان جدید قیمت برق ۹۸ + جدول جزئیات پلکان جدید قیمت برق ۹۸ + جدول
براساس جزئیات جداول پنج‌گانه تعرفه مشترکان خانگی، حداکثر بهای برق مصارف خانگی از خردادماه امسال به ازای هر کیلووات ساعت به‌طور متوسط در مناطق عادی و ماه‌های غیرگرم مناطق گرمسیر ۲۲۷ تومان و در ماه‌های گرم مناطق گرمسیر ۱۹۲ تومان خواهد بود.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۱/۲۵

آمادگی سندیکا برای جمع‌آوری و ارسال کمک‌های شرکت‌های عضو به مناطق سیل‌زده آمادگی سندیکا برای جمع‌آوری و ارسال کمک‌های شرکت‌های عضو به مناطق سیل‌زده
سندیکای صنعت برق ایران آمادگی خود را برای جمع‌آوری و ارسال کمک‌های شرکت‌های عضو به مناطق سیل‌زده اعلام کرد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۱/۲۴

سناریوهای سال ۹۸ صنعت برق سناریوهای سال ۹۸ صنعت برق
اقتصاد ایران در سالی که گذشت سخت‌ترین روزهای خود را سپری کرد. «تحمل نوسانات نرخ ارز و التهاب شدید بازار»، «از سرگیری تحریم‌ها» و «افزایش چشمگیر تورم» برای اقتصادی که بیش از یک دهه را در رکود گذرانده و گرفتار کمبود شدید نقدینگی است، سخت‌تر از آن بود که به نظر می‌رسید.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ 
 
عضویت در سایت |  رمز عبور را فراموش کرده ام
خدمات بیمه ای سندیکای صنعت برق ایران به اعضای محترم در سال 97-98 به شرح زیر است: 

خدمات بیمه درمان تکمیلی، عمر و حادثه گروهی سال 97-98 به همراه پیوست


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.