سی و یکمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی برق سی و یکمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی برق
زمان برگزاری : 3 لغایت 5 آبان‌ماه – پژوهشگاه نیرو - تهران
ادامه مطلب - ۱۳۹۵/۰۷/۰۶

ضرورت برگزاری نشست مشترک سندیکا و وزرای کار و نیرو در راستای حل مشکلات بیمه ضرورت برگزاری نشست مشترک سندیکا و وزرای کار و نیرو در راستای حل مشکلات بیمه
جلسه کارگروه قراردادهای متوقف سوم مهرماه باحضور اعضای کارگروه و دبیر سندیکا برگزار شد. در این جلسه مقرر شد موضوع تدوین روند کارگروه مشترک قراردادهای متوقف سندیکا و وزارت نیرو پیگیری شده و مکاتبات و جداول کارگروه قراردادهای متوقف جهت مذاکره با آرش کردی، مدیرعامل شرکت توانیر در اختیار دبیر سندیکا قرار گیرد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۵/۰۷/۰۵

یازدهمین کنفرانس بین المللی حفاظت و اتوماسیون در سیستم های قدرت یازدهمین کنفرانس بین المللی حفاظت و اتوماسیون در سیستم های قدرت
یازدهمین کنفرانس بین المللی حفاظت و اتوماسیون در سیستم های قدرت روزهای 28 و 29 دی ماه با همکاری کمیته اتوماسیون و مخابرات سندیکا در محل دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می شود.
ادامه مطلب - ۱۳۹۵/۰۷/۰۵

شرکت رانین صنعت، واحد نمونه سال در استان یزد شرکت رانین صنعت، واحد نمونه سال در استان یزد
شرکت رانین صنعت گستر به عنوان واحد نمونه صنعتی استان یزد در سال 1395 برگزیده شد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۵/۰۷/۰۴

استعلام مجدد از اعضای سندیکا درخصوص مشکلات مالیاتی استعلام مجدد از اعضای سندیکا درخصوص مشکلات مالیاتی
کارگروه مالیات و مالیات بر ارزش افزوده که از کارگروه های زیرمجموعه کمیته حقوقی و قراردادهای سندیکای صنعت برق است، جهت حل و فصل مشکلات مالیاتی شرکت های عضو سندیکا از آنان جهت ارسال مدارک دعوت به عمل آورد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۵/۰۷/۰۳

لزوم ایجاد ارتباط تنگاتنگ میان هیات رئیسه تابلوسازان با شرکت های عضو لزوم ایجاد ارتباط تنگاتنگ میان هیات رئیسه تابلوسازان با شرکت های عضو
جلسه هیات رئیسه کمیته سازندگان تابلوهای برق بیست و چهارم مردادماه باحضور اعضا ی هیات رئیسه برگزار شد. در این جلسه درخصوص کمبود نقدینگی و عدم تکافوی بودجه سندیکا به دلیل پرداخت هزینه های تغییر کاربری ساختمان فعلی از مسکونی به اداری، پرداخت مالیات عملکرد و تکلیفی و همچنین هزینه های تجهیز ساختمان سندیکا، بحث و تبادل نظر بعمل آمد و مقرر شد از اعضای کمیته تابلوسازان درخواست شود تا در اسرع وقت جهت پرداخت بدهی های معوق و حق عضویت خود اقدام کنند تا بخشی از مشکلات مالی سندیکا از این طریق رفع و رجوع شود.
ادامه مطلب - ۱۳۹۵/۰۷/۰۳

حضور هیات تجاری تخصصی در زمینه صنعت برق و الکترونیک از کشور ایتالیا حضور هیات تجاری تخصصی در زمینه صنعت برق و الکترونیک از کشور ایتالیا
به آگاهی می رساند طبق اطلاع بخش توسعه بازرگانی سفارت ایتالیا، چند شرکت ایتالیایی در قالب یک هیات تجاری از طرف انجمن آنیه (ANIE) سوم الی پنجم مهرماه به تهران سفر خواهند کرد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۵/۰۶/۲۹

دعوت از مجموعه های برتر تولیدی و کارآفرین ایرانی جهت معرفی دعوت از مجموعه های برتر تولیدی و کارآفرین ایرانی جهت معرفی
شبکه نسیم به منظور حمایت از تولید و مصرف کالای داخلی از مجموعه های برتر تولیدی و کارآفرین ایرانی جهت معرفی در برنامه «مهربانو» دعوت به عمل آورد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۵/۰۶/۲۹

تعیین اولویت‌ها وگسترش همکاری‌ها درکمیته تجدیدپذیر تعیین اولویت‌ها وگسترش همکاری‌ها درکمیته تجدیدپذیر
کمیته انرژی‌های تجدیدپذیر سندیکا روز سه‌شنبه بیست‌و‌سوم شهریور ماه سال جاری در حالی با حضور حداکثری اعضا هیات رییسه تشکیل جلسه داد که موضوع پیگیری برگزاری جلسات با ریاست شرکت سانا در ابتدای نشست مورد طرح و بررسی قرار گرفت.
ادامه مطلب - ۱۳۹۵/۰۶/۲۹


 
 
عضویت در سایت |  رمز عبور را فراموش کرده امتمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.