فراخوان شرکت در  نمایشگاه اختصاصی ایران در ایتالیا فراخوان شرکت در نمایشگاه اختصاصی ایران در ایتالیا
اداره کل صنایع برق و الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت طی نامه‌ای همراه با تصویر نامه شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران در خصوص برگزاری نمایشگاه اختصاصی ج.ا.ایران در رم - ایتالیا از تاریخ 2 الی 6 آذرماه سال جاری برابر با 22 لغایت 26 نوامبر 2016میلادی فراخوان داده است.
ادامه مطلب - ۱۳۹۵/۰۵/۰۶

مکاتبات سندیکا با اعضا در تیرماه مکاتبات سندیکا با اعضا در تیرماه
فهرست مکاتبات عمومی انجام شده سندیکا با شرکت­های محترم عضو در تیرماه که از طریق ایمیل و فکس ارسال شده است به شرح زیر می­ باشد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۵/۰۵/۰۶

ابلاغ ممنوعیت خرید کالای خارجی به کلیه شرکت‌های توزیع ابلاغ ممنوعیت خرید کالای خارجی به کلیه شرکت‌های توزیع
ابلاغیه معاونت هماهنگی توزیع شرکت توانیر
ادامه مطلب - ۱۳۹۵/۰۵/۰۵

تعیین محورهای راهبردی و انتخاب رییس و نایب‌رییس کمیته سازندگان تجهیزات برقی  تعیین محورهای راهبردی و انتخاب رییس و نایب‌رییس کمیته سازندگان تجهیزات برقی
در دور جدید فعالیت‌های کمیته سازندگان تجهیزات برقی صورت گرفت
ادامه مطلب - ۱۳۹۵/۰۵/۰۵

برگزاری انتخابات هیات رییسه کمیته مهندسی بازرگانی برگزاری انتخابات هیات رییسه کمیته مهندسی بازرگانی
مجمع عمومی و انتخابات هیات رییسه کمیته تخصصی مهندسی بازرگانی سندیکا روز سه‌شنبه بیست‌ونهم تیر ماه سال جاری در حالی در محل سندیکا برگزار شد که این جلسه با اخذ رسمیت از حضور 49 نماینده از شرکت¬های عضو کمیته و احراز 3/1 تعداد کل اعضا آغاز به کار کرد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۵/۰۵/۰۴

انتخاب اعضای علی‌البدل در مجمع عمومی کمیته توسعه صادرات انتخاب اعضای علی‌البدل در مجمع عمومی کمیته توسعه صادرات
مجمع عمومی کمیته توسعه صادرات روز سه شنبه بیست‌ونهم تیر ماه سال جاری با اخذ رسمیت از حضور نمایندگان 19 شرکت عضو، جهت انتخاب اعضای علی‌البدل هیات رییسه این کمیته برگزار شد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۵/۰۵/۰۴

هماهنگی نشستی مشترک با مشاوران برتر نفتی در دستور کار کمیته اتوماسیون هماهنگی نشستی مشترک با مشاوران برتر نفتی در دستور کار کمیته اتوماسیون
هیات رییسه کمیته تخصصی اتوماسیون و مخابرات سندیکا روز سه‌شنبه بیست‌ونهم تیرماه سال جاری با حضور اعضا در محل سندیکا تشکیل جلسه داد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۵/۰۵/۰۴

در کمیته تخصصی مهندسی مشاور صورت گرفت در کمیته تخصصی مهندسی مشاور صورت گرفت
کمیته تخصصی مهندسی مشاور سندیکا روز چهارشنبه سی‌ام تیرماه سال جاری در حالی تشکیل جلسه داد که موضوعاتی چون تصویب طرح نهایی روش اجرای واگذاری کار به شرکت¬های عضو خصوصا در پروژه‌های برون‌مرزی، بررسی همکاری کمیته مشاوران با شرکت¬های خارجی و نیز وصول پروژه‌های خطوط برای مشاوران در دستور کار جلسه قرار گرفته بود.
ادامه مطلب - ۱۳۹۵/۰۵/۰۴

پیام تسلیت سندیکا پیام تسلیت سندیکا
شرکت برق منطقه ای آذربایجان درگذشت سرکار خانم نیکورای را تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحومه علو درجات و برای همکاران و خانواده محترم ایشان صبر و شکیبایی آرزومندیم.
ادامه مطلب - ۱۳۹۵/۰۵/۰۴


 
 
عضویت در سایت |  رمز عبور را فراموش کرده امتمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.