علی بخشی، رئیس هیات مدیره سندیکای صنعت برق ایران در گفتگو با رادیو اقتصاد: بازار افغانستان فرصتی مناسب برای صادرات صنعت برق ایران علی بخشی، رئیس هیات مدیره سندیکای صنعت برق ایران در گفتگو با رادیو اقتصاد: بازار افغانستان فرصتی مناسب برای صادرات صنعت برق ایران
رئيس هيات مديره سنديکاي صنعت برق ايران گفت: همسايگان به خصوص افغانستان ظرفيت قابل توجهي نياز برقي هم به لحاظ خريداري برق و هم از نظر اجراي پروژه هاي صنعت برق دارند.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۵/۲۸

بخش خصوصی از فرصت اشتغال در صنعت برق افغانستان استفاده کند بخش خصوصی از فرصت اشتغال در صنعت برق افغانستان استفاده کند
نایب رئیس سندیکای صنعت برق ایران گفت: امکان حضور بخش خصوصی ایران در پروژه‌های برقی افغانستان، فضای مثبت کسب و کار و اشتغال برای فعالان این صنعت ایجاد کرده است.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷

عضو هیات مدیره سندیکا، رییس کمیسیون انرژی اتاق ایران شد عضو هیات مدیره سندیکا، رییس کمیسیون انرژی اتاق ایران شد
انتخابات هیات رییسه کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران امروز، بیست و ششم مرداد ماه برگزار شد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۵/۲۶

قرارداد تیپ، اولین دستور کار کارگروه ساخت داخل قرارداد تیپ، اولین دستور کار کارگروه ساخت داخل
اولین جلسه کارگروه مشترک سندیکا و ساتکاب با موضوع حمایت از ساخت داخل، بیست و دوم مرداد ماه سال جاری در محل شرکت ساتکاب برگزار شد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۵/۲۶

اتاق بازرگانی تهران برترین اتاق تشکل‌گرای کشور اتاق بازرگانی تهران برترین اتاق تشکل‌گرای کشور
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن ‌و ‌کشاورزی تهران در دومین «همایش ملی تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه» جایزه برتر اتاق‌های پیشرو در حوزه تشکل‌گرایی را به دست آورد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۵/۲۳

وندورلیست توانیر به روز می شود وندورلیست توانیر به روز می شود
شرکت توانیر طی نامه ای به شرکت های سازنده یراق آلات توزیع، اعلام کرد که جهت تمدید اعتبار وندور لیست شرکت توانیر مدارک مورد نیاز را به این شرکت ارسال نمایند. بر این اساس ورود شرکت های جدید و باقی ماندن سایر شرکت های متقاضی در وندور منوط به ارزیابی و تشخیص صلاحیت مجدد از سوی سندیکای صنعت برق ایران است.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۵/۲۳

پیشنهاد بخش خصوصی برای بیت کوین پیشنهاد بخش خصوصی برای بیت کوین
پیام باقری، نایب‌رئیس سندیکای صنعت برق ایران در گزارشی تحلیلی، استخراج بیت‌کوین و سازوکارهای آن را زیر ذره‌بین قرار داده است. به اعتقاد او، شرایط باید به‌گونه‌ای فراهم شود که جذابیت لازم به منظور جلب سرمایه‌گذاران ایجاد شود و اتفاقا با کاهش قیمت تعرفه برق در کم باری فصل زمستان که عملا بلامصرف می‌ماند، اشتیاق درآمدزایی از این محل را افزایش داد تا این ظرفیت معطل، به درآمد و اشتغال تبدیل شود.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲

ارائه تسهيلات مالی به شركت‌های دانش‌بنيان دارای محصول نوآورانه در حوزه صنعت برق ارائه تسهيلات مالی به شركت‌های دانش‌بنيان دارای محصول نوآورانه در حوزه صنعت برق
پژوهشگاه نیرو با راه‌اندازی مرکز رشد صنعت برق در مجموعه خود و ایجاد صندوق شکوفایی نوآوری در صنعت برق گام مهمی در راستای اهداف توسعه کلان کشور برداشته است.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹

درخواست همکاری برای تکمیل پرسشنامه رساله دکتری و دعوت به حضور در پانل تخصصی درخواست همکاری برای تکمیل پرسشنامه رساله دکتری و دعوت به حضور در پانل تخصصی
درخواست همکاری برای تکمیل پرسشنامه رساله دکتری و دعوت به حضور در پانل تخصصی
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶

طرح چالش‌های واحدهای تولیدی صنعت برق در کمیسیون انرژی اتاق تهران طرح چالش‌های واحدهای تولیدی صنعت برق در کمیسیون انرژی اتاق تهران
جلسه کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی تهران صبح روز دوشنبه، 14 مرداد با موضوع بررسی چالش‌های ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و صنعت برق برگزار شد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ 
 
عضویت در سایت |  رمز عبور را فراموش کرده ام
خدمات بیمه ای سندیکای صنعت برق ایران به اعضای محترم در سال 97-98 به شرح زیر است: 

خدمات بیمه درمان تکمیلی، عمر و حادثه گروهی سال 97-98 به همراه پیوست


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.