بررسی چالش‌های صنعت برق در نشست هیات رئیسه ادوار سندیکا بررسی چالش‌های صنعت برق در نشست هیات رئیسه ادوار سندیکا
نشست هیات رییسه هفت دوره سندیکای صنعت برق ایران امروز، صبح امروز (چهارشنبه، 25 مهر ماه) به منظور تقدیر از مدیران ادوار مختلف هیات مدیره و همچنین همفکری و نظرخواهی در خصوص چالش‌های کنونی صنعت برق ایران برگزار شد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۰۷/۲۵

پیشنهاد وزارت نیرو برای تسویه و تهاتر بدهی شرکت‌های تابعه پیشنهاد وزارت نیرو برای تسویه و تهاتر بدهی شرکت‌های تابعه
وزارت نیرو به منظور تسویه مطالبات اشخاص حقیقی و حقوقی تعاونی و خصوصی و تسویه و تهاتر بدهی خود، به وزارت امور اقتصادی و دارایی و بانک مرکزی پیشنهاد داده است نسبت به تسویه و تهاتر 200 هزار میلیارد ریال بدهی شرکت‌های تابعه وزارت فوق، اقدام لازم را انجام دهند.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۰۷/۲۵

رایزنی برای تبادل برق ایران، روسیه و آذربایجان/ مسئولان برق روسیه و آذربایجان آذرماه به تهران می‌آیند رایزنی برای تبادل برق ایران، روسیه و آذربایجان/ مسئولان برق روسیه و آذربایجان آذرماه به تهران می‌آیند
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی گفت: نخستین نشست کارگروه سه‌جانبه اتصال سیستم‌های انرژی ایران، روسیه و آذربایجان به منظور پیشبرد امکان تبادل برق میان سه کشور یاد شده برگزار و امکان صادرات برق از سال آینده میلادی مورد بررسی قرار گرفت.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۰۷/۲۴

درخواست تسهیل فروش اعتباری فلزات از سوی صنایع بالادستی به صنایع پایین دستی درخواست تسهیل فروش اعتباری فلزات از سوی صنایع بالادستی به صنایع پایین دستی
سندیکای صنعت برق ایران در نامه‌ای به دکتر معظمی، معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، خواستار تسهیل شرایط فروش اعتباری فلزات از سوی صنایع بالادستی به صنایع پایین دستی شد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۰۷/۲۳

قیمت عرضه نبشی در بازار طی هفته‌ گذشته قیمت عرضه نبشی در بازار طی هفته‌ گذشته
قیمت محصول 10×100×100 L تولیدی کارخانه فولاد ناب تبریز با احتساب مالیات ارزش افزوده در طول هفته گذشته را در این گزارش مشاهده کنید.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۰۷/۲۲

پیگیری مجدانه سندیکا به ثمر نشست؛ بخشنامه جدید ارزی ابلاغ شد پیگیری مجدانه سندیکا به ثمر نشست؛ بخشنامه جدید ارزی ابلاغ شد
بخشنامه ارزی سازمان برنامه و بودجه پس از چند ماه بحث و بررسی، با مشارکت فعال بخش خصوصی و در راس آن شورای هماهنگی تشکل ها و سندیکای صنعت برق ایران امروز ابلاغ شد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۰۷/۲۱

شش پیشنهاد سندیکایی برای عبور از بحران صنعت برق شش پیشنهاد سندیکایی برای عبور از بحران صنعت برق
سندیکای صنعت برق ایران پیشنهادات خود برای عبور صنعت برق ایران از شرایط بحرانی در وضعیت کنونی اقتصاد را جهت طرح در دولت، مجلس شورای اسلامی و سایر نهادهای تصمیم ساز به مرکز پژوهش های مجلس و اتاق بازرگانی ارسال کرد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۰۷/۲۱

دوگانه دلار دولتی و قیمت آزاد در تجهیزات صنعت برق دوگانه دلار دولتی و قیمت آزاد در تجهیزات صنعت برق
پیام باقری در خصوص حجم ارز دولتی مورد نیاز شرکت‌های سندیکای صنعت برق افزود: بر اساس استعلامی که از اعضای خود انجام دادیم، مبلغ ۶۳۰ میلیون یورو نیاز اعضای ما بود برای اینکه بتوانند امورات جاری خود را انجام دهند.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۰۷/۱۸

گزارشی از میزان صادرات و واردات برق در پیک تابستان 97 گزارشی از میزان صادرات و واردات برق در پیک تابستان 97
میزان صادرات برق کشور در پیک تابستان امسال کمتر از 100 میلیون کیلووات ساعت ماهیانه و آن هم مربوط به زمانی بوده است که خاموشی در شبکه نداشته‌ایم.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۰۷/۱۸

صادق زاده: اختصاص تسهیلات تا سقف ۳۰ درصد برای تجدیدپذیرها/فروش برق توسط بخش خصوصی انجام می‌شود صادق زاده: اختصاص تسهیلات تا سقف ۳۰ درصد برای تجدیدپذیرها/فروش برق توسط بخش خصوصی انجام می‌شود
معاون وزیر نیرو و مدیرعامل سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر گفت: ما خرید تضمینی برق را در دستور کار داریم، اما فروش برق توسط شرکت‌های تولیدکننده به صورت خصوصی و بدون واسطه دولتی با شرکت‌های خارجی انجام می‌شود.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۰۷/۱۷


 
 
عضویت در سایت |  رمز عبور را فراموش کرده ام


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.