اسراف را حتما با "س" بنویسیم اسراف را حتما با "س" بنویسیم
سعید مهذب ترابی؛ عضو هیات مدیره سندیکای صنعت برق ایران طی یادداشتی استفاده منطقی و هوشمند از منابع را يکی از الزامات اصلی برای توسعه هر کشور مطرح کردند.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷

ساخت انواع رله‌ها در محورآزمای فارس کلید خورد ساخت انواع رله‌ها در محورآزمای فارس کلید خورد
با تلاش مهندسان و‌کارشناسان شرکت دانش بنیان محورآزمای فارس طراحی و تولید رله‌های اضافه جریان، رله‌های ولتاژ و رله‌های کمکی ایستگاه‌های توزیع، فوق توزیع و‌انتقال در سالن تولید مرکز رشد کارخانجات مخابراتی ایران افتتاح شد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷

ورود سندیکا برای حل مشکلات پیمانکاران ایرانی در افغانستان ورود سندیکا برای حل مشکلات پیمانکاران ایرانی در افغانستان
در ابتدای چهل و نهمین جلسه دوره هفتم هیات‌مدیره سندیکای صنعت برق ایران که نوزدهم خرداد سال جاری در محل سندیکا برگزار شد، گزارشی از اقدامات صورت گرفته توسط دبیر سندیکا ارائه شد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷

دوره آموزشی شکایات مناقصات و مراجع مرتبط دوره آموزشی شکایات مناقصات و مراجع مرتبط
مدرس دوره: جناب آقای مهندس حسین زاده
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۳/۲۶

متن قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی متن قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی
قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی مشتمل بر 24 ماده و 30 تبصره در جلسه علنی روز 15 اردیبهشت 1398 مجلس شورای اسلامی تصویب شد و در تاریخ 2 خرداد 1398 به تأیید شورای نگهبان رسید.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۳/۲۵

فراخوان شناسایی شرکت‌های علاقمند به احداث کارخانه و خط تولید در کشور عراق فراخوان شناسایی شرکت‌های علاقمند به احداث کارخانه و خط تولید در کشور عراق
سندیکای صنعت برق ایران از شرکت‌های عضوی که توانایی راه‌اندازی خط تولید در عراق را دارند، درخواست کرده است در صورت تمایل، برنامه و شرایط مورد نظر خود را تا دوم تیر ماه به دبیرخانه کمیته توسعه صادرات اعلام کند.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲

چالش بیمه‌ای شرکت‌های فعال برق چالش بیمه‌ای شرکت‌های فعال برق
عضو هیات‌مدیره سندیکای صنعت برق ایران با بیان اینکه اصلی‌ترین چالش کنونی شرکت‌های فعال صنعت برق در حوزه بیمه تامین‌اجتماعی، عدم اجرای قوانین حمایتی مصوب مجلس شورای اسلامی برای حمایت از تولید داخل و افزایش بهره‌وری این شرکت‌هاست، گفت: برداشت‌های گوناگون و سلیقه‌ای شعب مختلف از قوانین و بخشنامه‌ها، موجب شده شعب تامین‌اجتماعی با توجیهات گوناگون از اجرای آن سرباز بزنند.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲

استعلام مشکلات قراردادی اعضا با شرکت توزیع نیروی برق خوزستان استعلام مشکلات قراردادی اعضا با شرکت توزیع نیروی برق خوزستان
سندیکای صنعت برق ایران در نامه‌ای به مدیران عامل شرکت‌های عضو درخواست کرد دارد اطلاعات قراردادهای شرکت‌ خود با شرکت توزیع نیروی برق خوزستان را که نیازمند پیگیری حقوقی و قراردادی هستند، تا 28 خرداد به سندیکا اعلام کنند.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۳/۲۱

گام بعدی سندیکا؛ پیگیری چالش‌های اعضا از قوه قضاییه و سازمان بازرسی گام بعدی سندیکا؛ پیگیری چالش‌های اعضا از قوه قضاییه و سازمان بازرسی
در ابتدای چهل و هشتمین جلسه دوره هفتم هیات‌مدیره سندیکای صنعت برق ایران که دوازدهم خرداد سال جاری در محل سندیکا برگزار شد، گزارشی از اقدامات صورت گرفته توسط دبیر سندیکا ارائه شد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰

استعلام آخرین وضعیت قراردادهای متوقف استعلام آخرین وضعیت قراردادهای متوقف
سندیکای صنعت برق ایران در نامه‌ای از شرکت‌های عضو درخواست کرد اطلاعات مربوط به قراردادهای متوقف و قراردادهایی که فسخ شدند، به سندیکا ارسال کنند.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ 
 
عضویت در سایت |  رمز عبور را فراموش کرده ام
خدمات بیمه ای سندیکای صنعت برق ایران به اعضای محترم در سال 97-98 به شرح زیر است: 

خدمات بیمه درمان تکمیلی، عمر و حادثه گروهی سال 97-98 به همراه پیوست


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.