در مسیر توسعه در مسیر توسعه
جلیل نواده‌اباذر، مدیر عامل شرکت پارس ساختار تبریز از شرکت‌های عضو سندیکای صنعت برق ایران در گفتگو با دنیای اقتصاد‌ از فعالیت‌های پارس ساختار می‌گوید.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۱۱/۰۲

عدم تناسب افزایش قیمت‌ها با پوشش‌های بخشنامه ارزی عدم تناسب افزایش قیمت‌ها با پوشش‌های بخشنامه ارزی
عضو سندیکای صنعت برق ایران از جمله راهکارهای رفع مشکلات پیش آمده ناشی از بخشنامه جبرانی ارز را اصلاح فرمول‌های محاسباتی در بخش ضرایب و نیز بهبود شاخص‌ها عنوان کرد چرا که افزایش چند برابری قیمت تمام شده تولیدات با آنچه که برای جبران در این بخشنامه لحاظ شده، همخوانی و هم‌پوشانی ندارد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۱۱/۰۱

رسوب ۱۷۰۰‌میلیارد از مطالبات صنعت برق در سازمان هدفمندی رسوب ۱۷۰۰‌میلیارد از مطالبات صنعت برق در سازمان هدفمندی
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی توانیر با اشاره به برپایی جلسات کارشناسی با سازمان برنامه و بودجه و برپایی کارگاه حل مساله با همکاری شرکتهای برق منطقه ای و سندیکای صنعت برق، از ارایه پیشنهادات اثربخش در این زمینه خبر داد که بخشی از آن در بخشنامه جبران آثار ناشی از نرخ ارز اعمال شده و رایزنی برای تکمیل آن ادامه دارد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۱۱/۰۱

عدم‌حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان مساوی است با بیکاری عدم‌حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان مساوی است با بیکاری
نشست هم‌اندیشی مجمع تشکل‌های دانش‌بنیان ایران با کمیته دانش‌بنیان سندیکای صنعت برق ایران با پیشنهاد ایجاد سازوکار حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان بزرگ به‌منظور حمایت از اشتغال‌زایی و اعطای وام‌های بلاعوض برای توسعه بخش تحقیق و توسعه شرکت‌ها و تشکل‌ها برگزار شد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۱۱/۰۱

جلسه مشترک سندیکای صنعت برق شعبه خراسان و برق منطقه‌ای خراسان جلسه مشترک سندیکای صنعت برق شعبه خراسان و برق منطقه‌ای خراسان
جلسه مشترک سندیکای صنعت برق شعبه خراسان و برق منطقه‌ای خراسان در خصوص پیشنهادات اصلاحی قوانین و مقررات مانع تسهیل کسب و کار و .... در محل دفتر مدیریت استراتژیک و بهره‌وری شرکت برق منطقه‌ای خراسان برگزار شد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۱۱/۰۱

مسیر مه‌آلود یک صنعت مسیر مه‌آلود یک صنعت
در میزگرد دنیای اقتصاد سرفصل مهم‌ترین چالش‌های فعلی صنعت برق و راهکارهای تقویت بخش خصوصی با حضور علی بخشی، رئیس هیات‌مدیره، پیام باقری، نایب‌رئیس و سپهر برزی‌مهر، دبیر سندیکای صنعت برق ایران مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۱۱/۰۱

از سرگیری جلسات سندیکا با وزارت نیرو درباره قراردادهای جاری و متوقف از سرگیری جلسات سندیکا با وزارت نیرو درباره قراردادهای جاری و متوقف
در جلسه نمایندگان هیات مدیره سندیکا با مدیرکل راهبردی و نظارت بر انتقال و توزیع برق وزارت نیرو، گزارش مفصلی از وضعیت قراردادهای جاری و متوقف صنعت برق از سوی سندیکا ارائه شد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۱۱/۰۱

بررسی بخشنامه‌ جبرانی ارز در تالار هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان بررسی بخشنامه‌ جبرانی ارز در تالار هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان
بخشنامه‌های جبرانی ارز ابلاغی ۱۸ مهر ۱۳۹۷ سازمان برنامه و بودجه برای پیمان‌های فاقد تعدیل ریالی، امروز (دوشنبه، یکم بهمن ماه) ساعت 15 الی 18 با سخنرانی دکتر فرید آدابی و مهندس مسائلی بررسی می‌شود.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۱۱/۰۱

بررسی بخشنامه جبرانی ارز به استانداری تهران ارجاع شد بررسی بخشنامه جبرانی ارز به استانداری تهران ارجاع شد
عضو هیات مدیره سندیکا گفت: سندیکا با همکاری اتاق بازرگانی تهران بررسی بخشنامه جبرانی ارز و شاخص‌های قطعی سال 97 را از طریق شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان تهران، به استانداری تهران بعنوان رئیس شورای گفتگو رساند.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۱۰/۳۰

توسعه برق عراق با تجهیزات ایرانی توسعه برق عراق با تجهیزات ایرانی
دبیر سندیکا گفت: اولویت‌دارترین بازار هدف صنعت برق، عراق است، در حال حاضر به عنوان صادرکنندگان تجهیزات و خدمات فنی مهندسی مهم‌ترین مشکل ما بانکی است.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ 
 
عضویت در سایت |  رمز عبور را فراموش کرده ام
خدمات بیمه ای سندیکای صنعت برق ایران به اعضای محترم در سال 97-98 به شرح زیر است: 

خدمات بیمه درمان تکمیلی، عمر و حادثه گروهی سال 97-98 به همراه پیوست


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.