صادرات انرژی‌های تجدیدپذیر از ‌سرمایه‌گذاری‌ها صیانت ‌می‌کند صادرات انرژی‌های تجدیدپذیر از ‌سرمایه‌گذاری‌ها صیانت ‌می‌کند
رئیس کمیته انرژی‌های تجدیدپذیر سندیکا گفت: در حالی که ظرفیت تولید برق از انرژی‌های نو و تجدیدپذیر 60 هزار مگاوات است، هم‌اکنون تنها از 400 مگاوات از این ظرفیت استفاده می‌شود.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۰۷/۰۲

موضوع تخصیص و پرداخت عوارض برق به قوه قضائیه ارجاع داده شد موضوع تخصیص و پرداخت عوارض برق به قوه قضائیه ارجاع داده شد
نمایندگان مردم در خانه ملت گزارش تخصیص و پرداخت عوارض برق را براساس ماده ۲۳۶ آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی به قوه قضائیه ارجاع دادند.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۰۷/۰۱

گیرودار تجدیدپذیرها با سازمان برنامه و بودجه حل شد؟ گیرودار تجدیدپذیرها با سازمان برنامه و بودجه حل شد؟
رییس سازمان انرژی‌های تجدید پذیر و بهره‌وری انرژی برق گفت‌: مذاکرات متعددی با سازمان برنامه و بودجه برای اخذ عوارض برق و هزینه آن برای توسعه تجدیدپذیرها صورت گرفته و امیدواریم که امسال شرایط بهتری برای این انرژی رقم بخورد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۰۶/۳۱

تقدیر از سندیکای صنعت برق شعبه اصفهان به عنوان تشکل منتخب استان تقدیر از سندیکای صنعت برق شعبه اصفهان به عنوان تشکل منتخب استان
در نخستین نشست تشکل‌های اقتصادی استان اصفهان از سندیکای صنعت برق شعبه اصفهان به عنوان تشکل منتخب استان تقدیر شد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۰۶/۳۱

قیمت عرضه نبشی در بازار طی هفته گذشته قیمت عرضه نبشی در بازار طی هفته گذشته
قیمت محصول 10×100×100 L تولیدی کارخانه فولاد ناب تبریز با احتساب مالیات ارزش افزوده در طول هفته گذشته را در این گزارش مشاهده کنید.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۰۶/۳۱

نوسانات ارزی؛ مهم‌ترین چالش صنعت برق کشور نوسانات ارزی؛ مهم‌ترین چالش صنعت برق کشور
دبیر سندیکای صنعت برق ایران با اشاره به اینکه نوسانات ارزی مهم‌ترین چالش صنعت برق کشور در شرایط کنونی است، گفت: تأمین مواد اولیه برای تولیدکنندگان صنعت برق با تغییر ناگهانی نرخ ارز بسیار دشوار است.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷

نشست کمیته مشترک ایران-بلغارستان هفتم مهرماه برگزار می‌شود نشست کمیته مشترک ایران-بلغارستان هفتم مهرماه برگزار می‌شود
معاونت بین‌الملل اتاق ایران از اعضای واجد شرایط برای عضویت در این کمیته دعوت کرد سوابق فعالیت خود با بلغارستان را از طریق تکمیل و ارسال فرم مربوطه اعلام کنند.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷

وزارت نیرو نسبت به تغییر تعرفه برق پرمصرف‌ها اقدام کند/ برخورداری دو برابری پرمصرف‌ها از یارانه پنهان برق وزارت نیرو نسبت به تغییر تعرفه برق پرمصرف‌ها اقدام کند/ برخورداری دو برابری پرمصرف‌ها از یارانه پنهان برق
رئیس کمیته اقتصاد مقاومتی مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تغییر تعرفه برق مشترکین پرمصرف جامعه تاکید کرد و گفت: این کمیته بیش از پیش آمادگی خود را برای اصلاح تعرفه برق پرمصرف‌ها اعلام کرده است و امیدواریم هر چه سریع‌تر این روند انجام شود.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۰۶/۲۶

انتشار گزارش پژوهشی سندیکا درباره راهکارهای تنظیم مقررات بازار در سایت اتاق بازرگانی تهران انتشار گزارش پژوهشی سندیکا درباره راهکارهای تنظیم مقررات بازار در سایت اتاق بازرگانی تهران
معاونت پژوهشی سندیکای صنعت برق ایران در یک گزارش پژوهشی به بررسی و ارزیابی راهکارهای تنظیم مقررات بازار در بازارهای انحصاری مواد خام پرداخته است.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۰۶/۲۶

برگزاری نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر ایران برگزاری نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر ایران
سومین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر ایران 17 و 18 مهرماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می شود.
ادامه مطلب - ۱۳۹۷/۰۶/۲۶


 
 
عضویت در سایت |  رمز عبور را فراموش کرده ام


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.