یکصدوسومین شماره ستبران منتشر شد
اینجا هستیدSkip Navigation Links
کارگاه آموزشی آشنایی با بخشنامه نحوه جبران آثار ناشی از افزایش قیمت ارز کارگاه آموزشی آشنایی با بخشنامه نحوه جبران آثار ناشی از افزایش قیمت ارز


سندیکای صنعت برق ایران به منظور آشنایی فعالان صنعت برق با بخشنامه نحوه جبران آثار ناشی از افزایش قیمت ارز، کارگاه آموزشی برای شرکت‌های عضو برگزار می‌کند.

در این نامه تاکید شده است که"بخشنامه نحوه جبران آثار ناشی از افزایش قیمت ارز" حاوی نکات متعددی است که بهره­برداری از آن نیازمند آشنایی دقیقتر کارفرمایان، سازندگان و پیمانکاران صنعت از مفاد این بخشنامه می­باشد. در این راستا سندیکای صنعت برق ایران در نظر دارد روز دوشنبه 21 آبان ماه ساعت 8:30 الی 13، کارگاه آموزشی با موضوع «آشنایی با بخشنامه نحوه جبران آثار ناشی از افزایش قیمت ارز » با حضور نمایندگان سازمان برنامه و بودجه، وزارت نیرو و شرکت توانیر برگزار کند.  

 بدینوسیله از اعضای محترم دعوت می­شود جهت حضور در این کارگاه، نسبت به تکمیل فرم مربوطه و ارسال آن به دبیرخانه سندیکا تا تاریخ 97/08/20 از طریق شماره فکس 66944967  اقدام فرمایند.

 محل برگزاری: تهران- خیابان قائم مقام فراهانی- نرسیده به خیابان بهشتی- کوچه میرزاحسنی- پلاک 18- طبقه اول- ساختمان شماره 3 اتاق بازرگانی تهران خانه تشکل­ها

برای مشاهده و دریافت فرم اینجا کلیک کنید. تاریخ: ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
نظرات:


 
 
عضویت در سایت |  رمز عبور را فراموش کرده ام


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.