یکصدوسومین شماره ستبران منتشر شد
اینجا هستیدSkip Navigation Links
بررسی روند برگزاری مناقصات در نشست عمومی کمیته تخصصی اتوماسیون و مخابرات بررسی روند برگزاری مناقصات در نشست عمومی کمیته تخصصی اتوماسیون و مخابرات


نشست عمومی کمیته تخصصی اتوماسیون و مخابرات سندیکای صنعت برق ایران، ششم آذر سال جاری در محل سندیکا و و با حضور 15 شرکت از اعضای کمیته برگزار شد.

در ابتدای جلسه رئیس کمیته توضیحاتی در خصوص روند فعالیت­ها و اقدامات جاری کمیته ارائه کرد که پیگیری مشکلات اعضای کمیته از طریق شرکت توانیر، وزارت صمت و سایر نهادهای مربوطه از جمله اقدامات انجام شده بود.

بعد از گزارش رئیس کمیته، اعضای حاضر در خصوص انتخابات آتی هیأت رئیسه کمیته تبادل نظر کردند و مقرر شد گزارش عملکرد کمیته یک هفته قبل از زمان جلسه، برای اعضا ارسال شود تا فرصت ممکن برای بررسی وجود داشته باشد. همچنین در خصوص تغییرات تعرفه­ای مربوطه که از سوی دبیرخانه سندیکا از کمیته اتوماسیون و مخابرات استعلام شده است، مقرر شد کمیته پس از بررسی کارشناسی به اعلام نظر در این زمینه بپردازد.

در ادامه جلسه مشکلات ارزی اعضا، تعریف پروژه­ها و روند برگزاری مناقصات، هم­افزائی در جهت ایجاد رویه­های مشخص نقدینگی در راستای منافع تولیدکنندگان، واردکنندگان و یکپارچه­سازان در کلیه مناقصات، بررسی طرح­های اتوماسیون و بازرگانی در کمیته­های مربوطه، ایجاد وندور مشخصات فنی کمیته اتوماسیون و مخابرات، ایجاد وحدت رویه در تسهیل ثبت سفارشات اعضا در وزارت صمت، ایجاد نسخه الکترونیک اطلاعات اعضا و ... مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در پایان جلسه درباره کنفرانس حفاظت و اتوماسیون که بناست 18 الی 19 دی­ماه 97 در محل دانشگاه شریف برگزار شود، مباحثی بیان و مقرر شد پیرو درخواست شرکت­های عضو کمیته جهت اختصاص غرفه به آنها در فضای نمایشگاهی کنفرانس مذکور، مذاکرات لازم با دبیرخانه کنفرانس انجام شده و تخفیفات لازم برای اعضا بصورت پاویون در نظر گرفته شود.

این پیشنهاد نیز مطرح شد که در صورت عدم تمایل اعضا جهت حضور در فضای نمایشگاهی، غرفه سندیکا با قراردادن بنری شامل لوگو و اطلاعات اعضای کمیته برپا شود که در این خصوص مقرر شد پروفایل مربوطه برای یکایک اعضا از سوی دبیرخانه کمیته ارسال شود تا پس از تکمیل و ارسال از سوی ایشان اقدامات لازم صورت پذیرد. تاریخ: ۱۳۹۷/۰۹/۱۱
نظرات:


 
 
عضویت در سایت |  رمز عبور را فراموش کرده ام


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.