یکصدوسومین شماره ستبران منتشر شد
اینجا هستیدSkip Navigation Links
شرط اعضای کمیته سازندگان یراق‌آلات توزیع برای حضور در مناقصات سال 98 شرط اعضای کمیته سازندگان یراق‌آلات توزیع برای حضور در مناقصات سال 98جلسه کمیته سازندگان یراق‌آلات توزیع سندیکای صنعت برق ایران، هفدهم اردیبهشت سال جاری در محل سندیکا برگزار شد.

 در ابتدای جلسه در مورد برگزاری مناقصه کردستان بحث و تبادل نظر شد و با بررسی چگونگی شرایط حضور در این مناقصه‌ها، مشکلات حل و فصل گردید.

در ادامه مناقصه ­های اعلام شده از سوی شرکت­‌های توزیع مازندران، گلستان و کردستان بررسی و مقرر شد در صورت عدم درج شرایط قرارداد تیپ خرید، تصمیم شرکت‌های عضو کمیته برای عدم شرکت در مناقصات جاری سال 98، طی نامه‌­ای از سوی سندیکا به شرکت­‌های توزیع مذکور اعلام شود.

همچنین در مورد مکاتبه با دفتر تحقیقات و فناوری اطلاعات شرکت توانیر مبنی بر صدور گواهی مطابقت با استاندارد شورای ارزیابی به تولیدکنندگان، با توجه به تفاهم­نامه همکاری ارزیابی شرکت توانیر با سندیکا، مقرر شد مکاتبه‌ای با رئیس کمیته ارزیابی و تشخیص صلاحیت سندیکا انجام شود.

ادامه جلسه به بررسی مطالبات شرکت‌های عضو از شرکت‌های توزیع و پیگیری اخذ مطالبات از سوی سندیکا اختصاص داشت که مقرر شد اعضای کمیته در صورت تمایل و در حد توان مالی خود، نسبت به حمایت و توانمندسازی مالی سندیکا اقدامات لازم را انجام دهند. تاریخ: ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
نظرات:


 
 
عضویت در سایت |  رمز عبور را فراموش کرده ام


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.