یکصدوسومین شماره ستبران منتشر شد
اینجا هستیدSkip Navigation Links
انتخاب نمایندگان کمیته یراق‌آلات توزیع برای انجام فرایند ارزیابی و تشخیص صلاحیت انتخاب نمایندگان کمیته یراق‌آلات توزیع برای انجام فرایند ارزیابی و تشخیص صلاحیتجلسه کمیته سازندگان یراق‌آلات توزیع سندیکای صنعت برق ایران یکم مرداد سال جاری با موضوع بررسی چک لیسـت ارزیابـی و تشخیص صلاحیت شرکت‌های عضو این کمیته در محل سندیکا برگزار شد.

در ابتدای جلسه بررسی پیش‌نویس چک لیست ارزیابی و تشخیص صلاحیت و انتخاب نمایندگان کمیته جهت ارزیابی و تشخیص صلاحیت در دستور‌کار قرار گرفت. بر این اساس مقرر شد دو نماینده از هر یک از گروه‌های‌ یراق ­آلات فلزی، یراق­ خود نگهدار و هادی‌های روکشدار با توجه به میزان آشنایی آنها با مسائل حقوقی و مدارک مالی شرکت‌ها و تسلط بر موضوعات فنی جهت انجام فرایند ارزیابی و تشخیص صلاحیت انتخاب شود.

در ادمه با موافقت اعضا مقرر شد جهت ورود به فرایند ارزیابی شرایط عمومی اولیه‌ای در نظر گرفته شود که در این شرایط اولیه، عضویت متقاضیان ارزیابی و تشخیص صلاحیت در سندیکای صنعت برق الزامی نیست. همچنین بنا شد مطابق چک لیست ارائه شده، جدول شماره یک به عنوان شرایط اولیه الزامی جهت بررسی درخواست ارزیابی و تشخیص صلاحیت متقاضیان در نظر گرفته شود.

با موافقت اعضا پیشنهاد شد موضوع اصلاح ردیف6 (نقشه فضای کارگاهی و اداری شرکت) جدول شماره یک، با مشاور حقوقی سندیکا مطرح شود. همچنین با توجه به هزینه‌های سنگین ارز‌یابی برای تولید‌کنندگان صنعت یراق، پیشنهاد شد افزایش بازه زمانی اعتبار ارزیابی توسط نمایندگان این کمیته در جلسات مشترک با توانیر مطرح شود.

در پایان جلسه نمایندگان کمیته سازندگان یراق ­آلات توزیع در سه زیر گروه یراق ­آلات فلزی، یراق خودنگهدار و هادی‌های روکشدار جهت انجام فرایند ارزیابی و تشخیص صلاحیت انتخاب شدند. تاریخ: ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
نظرات:


 
 
عضویت در سایت |  رمز عبور را فراموش کرده ام


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.